Aroma čistící emulze "Levandule" 500 ml
kód zboží: 38340
záruka: 24 měsíců
skladem: 0
Cena včetně DPH: 559,02 Kč
Doplňte Vaše aplikace o profesionální čistící emulzi s pěstícím účinkem Panthenolu (Provitamin B5), Allantoinu a extraktu z ginsengu kombinovaných s různými druhy přírodních éterických olejů a extraktů.
Touto emulzí připravíte pokožku před jednotlivými aplikacemi nebo ji zbavíte přebytečné mastnoty po masážích. Zůstane pouze báječný pocit čistoty.
Čistý éterický olej z limety a bambusový extrakt oživí tělo a mysl. Panthenol a Allantoin ošetří pokožku. Harmonická vůně podporuje harmonii těla a duše.
- obsahuje 60 Vol.% Ethanolu (biologický vinný destilát)
- s pěstícím viamínem B5, Panthenolem a extraktem z ginsengu
- dermatologicky testováno
- bez syntetických barviv a konzervantů
- bez minerálních parfémů
- bez minerálních olejů
- vč. pumpičky pro hygienické dávkování.
Levandule pomáhá při depresích, podporuje klidný a vydatný spánek a pomáhá zbavit se duševního napětí a stresu. Pro své účinky patří mezi velmi vyhledávané rostliny. Levandule patřila mezi oblíbené rostliny i v dobách dávno minulých. Osvěžuje vzduch a přidává se do koupelí, mýdel i parfémů. Pomáhá i při bolestech hlavy, migrénách a zmírňuje příznaky při dýchacích potížích.
- » VÝPRODEJ !
- » Akční nabídky
- » Výrobky z rašeliny
- » Masážní prostředky
- » Wellness
- » Pomůcky pro terapeuty
- » Fango a parafín
- » Alkoholové přípravky
- » Lávové kameny
- » Základní oleje
- » Kinesiologický tejp
- » Lehátkový program
- » Suché teplo
- » Chladová aplikace
- » Čisté kakao
- » Přípravky pro balneoterapii
- » Éterické oleje
- » Kosmetika
- » Esence pro sauny a parní lázně
- » Přístroje
- » Gel pro ultrazvuk
- » Hudba a multimedia
- » Hřejiví plyšáci
- » Čistící prostředky
- » Polštáře a polštářky

